LÉČBA DNY

Léčba dny

 
Základem léčby dny je zlepšení látkové výměny, snížení překyselení organismu a zlepšení činnosti ledvin.
Při akutních problémech je rychlý postup, jak se problémů zbavit, nasledujici:
 
vápník šumivé tablety
Vypít větši množství šumivého vápníku (jedině pokud by byly problémy se srážlivostí krve, není tato metoda vhodná, ale jinak by neměl být problém užít i několik tablet šumivého vápniku denně).

Zároveň je velice dobré udělat si horkou koupel, ovšem neponořit do ní postiženou končetinu, jde o dvě věci - zahřát ledviny a vyloučit z těla částečně toxiny apod. Pokud je k dispozici soda, je velice vhodné přidat ji do koupele. 

 
Co se týče čajů, je jich na léčbu dny celá řada. 
 
   
Pokud akutní problémy odezní, je dobré provést detoxikaci celého těla a pro detoxikaci kloubů použít bobkový list. Pije se malé množství (1dcl) pokud mozno teplé 5x krát denně.  Po dohodě je možné namíchat bylinný čaj pro prevenci.
 
Velmi dulezité je chránit si ledviny, a neprochladnout. Pro udrzovani vápniku v těle velmi doporučuji mák, makový olej a nebo CHIA semínka, je to opravdu velice hodnotná potravina a zařazením do jídelničku můze opravdu vyřesit hodně zdravotních problému. Platí samozřejmě i známé rady, jako nejist příliš masa a produktů obsahujících vyšší hladiny purinů a spíše je nahradit syrovou zeleninou či zeleninovými šťávami. Ty jsou velice vhodné při akutních problémech.
 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

ZDEyYmU2