Úvod » PODLE NÁZVU » Rejstřík českých názvů » Vilcacora (Uňa de Gato) » VILCACORA (KOČIČÍ DRÁP) list sypaný bylinný čaj | Centrum bylin


        

VILCACORA (KOČIČÍ DRÁP) list sypaný bylinný čaj | Centrum bylin

UŇA DE GATO, KOČIČÍ DRÁP, ŘEMDIHÁK


0x

 

Číslo produktu: CB-Vilcacora
Výrobce: Centrum bylin
Množství
Cena bez DPH : 91,30 Kč (3,65 EUR)
Cena s DPH (15 %):
105,00 Kč (4,19 EUR)

Kompletní specifikace

VILCACORA - je královnou mezi peruánskými léčivými bylinami a jednou z hlavních složek všech léčebných kúr. Slouží jako úžasný jako prostředek pro posílení imunity a prevence proti nemocem. Je skvělá při žaludečních a střevních potížích, při zánětlivých onemocněních trávícího traktu, Crohnově chorobě, při zánětech tlustého střeva, narušení bakteriální flóry tlustého střeva při nádorových onemocněních,  zlepšuje stav cév, zabraňuje vzniku krevních trombů, při diabetes, cirhóze, při chorobách spojených s poškozením funkce imunitního system, při chronickém únavovém syndromu, při chronické infekci horních cest dýchacích, při zánětech vedlejších dutin nosních, jako prevence virových onemocnění (chřipky), astmatu, při zánětech kloubů, revmatizmu a artritidě, pro zlepšení metabolismu ledvin při parazitních onemocněních, při oběhových chorobách a mnoha dalších obtížích.

Dávkování a způsob přípravy: 1 lžíci sušené kůry vložit do 1 litru studené vody, přivést k varu a nechat vařit na mírném ohni 15-20 minut. Odcedit a pít 3x denně sklenku odvaru. Nedoporučuje se těhotným, kojícím ženám, dětem do 3 let a lidem před nebo po transplantaci orgánů. Skladovat na suchém a tmavém místě, mimo dosahu dětí. Odvar je barvy červené s viditelnou jiskrou a čistotou.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

proč list
esence77
17.12.2019 23:39
N2JkM2F